Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mužstva okresního přeboru Chrudim 2009 / 2010 :

1. FC Santos Chrudim
2. FK Saller Sport Slatiňany
3. FC Pumpa Miřetice
4. FK Míčov
5. SK Rozhovice
6. Instal Zeman Chroustovice
7. FK Kleopatra Chrudim
8. Veteráni Chrudim
9. FK Heřmanův Městec

.

.

Los okresního přeboru :


1. kolo - Neděle 22. 11. 2009
FC Santos Chrudim - FK Saller Sport Slatiňany - 3 : 6 (1:2)
FK Saller Sport Slatiňany - FC Pumpa Miřetice - 5 : 1 (1:1)

2. kolo - Neděle 6. 12. 2009
FK Heřmanův Městec - FK Saller Sport Slatiňany - 5 : 3 (1:1)
FK Saller Sport Slatiňany - FK Míčov - 3 : 1 (0:1)

3. kolo - Neděle 13. 12. 2009
FK Saller Sport Slatiňany - SK Rozhovice - 9 : 1 (2:0)
Veteráni Chrudim - FK Saller Sport Slatiňany1 : 7 (1:2)

4. kolo - Sobota 2. 1. 2010
FK Kleopatra Chrudim - FK Saller Sport Slatiňany - 1 : 3 (1:1)
FK Saller Sport Slatiňany - Instal Zeman Chroustovice - 3 : 1 (3:0)

5. kolo - Sobota 23. 1. 2010
FC Pumpa Miřetice - FK Saller Sport Slatiňany - 1 : 3 (0:2)
FK Saller Sport Slatiňany - FC Santos Chrudim - 6 : 3 (3:1)

6. kolo - Sobota 30. 1. 2010
FK Míčov - FK Saller Sport Slatiňany - 0 : 6 (0:4)
FK Saller Sport Slatiňany - FK Heřmanův Městec - 5 : 3 (3:1)

7. kolo - Neděle 7. 2. 2010
FK Saller Sport Slatiňany - Veteráni Chrudim - 4 : 4 (1:3)
SK Rozhovice - FK Saller Sport Slatiňany - 3 : 5(1:2)

8. kolo - Neděle 28. 2. 2010
Instal Zeman Chroustovice - FK Saller Sport Slatiňany - 0 : 0 (0:0)
FK Saller Sport Slatiňany - Kleopatra Chrudim - 3 : 5 (1:3)

.

.

Tabulka okresního přeboru - Chrudim (konečná tabulka) :

1.

 FK Saller Sport Slatiňany

 16

 12

 2

 2

71:33

 38

2.

 FK Kleopatra Chrudim

 16

 12

 1

 3

56:34

 37

3.

 Instal Zeman Chroustovice

 16

 10

 2

 4

63:30

 32

4.

 FC Santos Chrudim

 16

 7

 2

 7

54:53

 23

5.

 FK Míčov

 16

 6

 3

 7

40:44

 21

6.

 FK Heřmanův Městec

 16

 6

 1

 9

60:68

 19

7.

 SK Rozhovice

 16

 4

 1

 11

37:71

 13

8.

 Veteráni Chrudim

 16

 5

 2

 9

39:60

 17

9.

 FC Pumpa Miřetice

 16

 2

 2

 12

34:61

 8


.

.

Konečná tabulka třelců

Hanuš Pavel

FK Saller Sport Slatiňany

17

Vančura Jan

FK Saller Sport Slatiňany

14

Vančura Onřej

FK Saller Sport Slatiňany

  7

Žďánský Milan

FK Saller Sport Slatiňany

  7

Dostál Martin

FK Saller Sport Slatiňany

  6

Šebek Jiří

FK Saller Sport Slatiňany

  6

Dostálek Tomáš

FK Saller Sport Slatiňany

  5

Bakeš Michal

FK Saller Sport Slatiňany

  3

Hluchník Miroslav

FK Saller Sport Slatiňany

  2

Hromek Karel

FK Saller Sport Slatiňany

  2

Hanuš Roman

FK Saller Sport Slatiňany

  1
Konečný Jan FK Saller Sport Slatiňany   1

.

.



.

 

.